O nas

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług:

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasion

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionDoświadczenie, które zdobyliśmy przez 20 lat działalności W branży czyszczenia i zaprawiania nasion pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionW sektorze przygotowania materiału siewnego jesteśmy liderami na polskim rynku.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionNasze technologie oparte są o zespoły najlepszych producentów jak Westrup, Denis, Cimbria, Quantum, Vanguard.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionW każdej fazie czyszczenia regulujemy jakość materiału co pozwala nam na uzyskanie finalnego produktu w klasie materiału kwalifikowanego.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionW związku ze współpracą z największymi koncernami chemicznymi dostarczamy zaprawy nasienne oraz worki big-bag.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionZamawiając usługę zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie, o które Państwo nie muszą się martwić.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionPrzeprowadzamy kontrolę MTZ w celu dopasowania gotowego materiału do indywidualnych potrzeb klienta.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionWydajności naszych linii sięga nawet 25 ton gotowego materiału na godzinę.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionW związku z rozbudową naszej floty świadczymy usługi gdy czas gra ważną rolę.

SAS Polska czyszczenie i zaprawianie nasionJesteśmy członkami europejskiej struktury EMSA co potwierdza tylko jakość naszych usług.